Szkoła inżynierów

Od studenta do stażysty Electrum. Od stażysty do pracownika Electrum. Taką drogę proponujemy studentom. Droga rozwoju nigdy się nie kończy. Szkoła Inżynierów to także wewnętrzny program wyznaczenia ścieżki rozwoju dla pracownika: np. rozwój w kierunku inżyniera specjalisty albo doświadczonego managera zarządzającego wielkimi projektami.

Mocą i misją inżyniera jest umiejętność skutecznego rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych. W Electrum mamy wiedzę i możliwości, aby pokazać Ci jak wygląda i z czym wiąże się praca inżyniera na co dzień – na budowie, przy sporządzaniu projektu i podczas negocjacji. Dlatego nasz program stażowy opieramy na realnych, odpowiedzialnych zadaniach związanych z aktualnymi projektami.

Szkoła Inżynierów to płatny program stażowy, adresowany do studentów różnych kierunków studiów. Program nastawiony jest na jak największe zaangażowanie studentów w zadania ściśle związane z ich przyszłym zawodem. Dajemy Ci możliwość pracy w zespole wykwalifikowanych specjalistów przy największych projektach. Twoje doświadczenie zostanie potwierdzone certyfikatem Szkoły Inżynierów oraz referencjami, które mogą być elementem twojego CV.

Szukamy przyszłych pracowników Electrum – osób nastawionych na rozwój, komunikatywnych i odważnych.

Staże Szkoły Inżynierów rozpoczynają się w czerwcu i trwają od 1 do 3 miesięcy. Rekrutację rozpoczynamy wczesną wiosną.

Szkoła Inżynierów 2017

Szkoła Inżynierów 2017 to kolejna edycja płatnego programu stażowego nastawionego na zaangażowanie studentów w rzeczywiste i odpowiedzialne zadania związane z ich przyszłym zawodem. Dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia w zespole wykwalifikowanych inżynierów przy realizacji ambitnych i wymagających projektów energetycznych. Za Twoją pracę otrzymasz realne wynagrodzenie – przez cały staż będziemy Ci płacić miesięcznie 2000 zł brutto. Przekonasz się na czym polega specyfika pracy Generalnego Wykonawcy. Twoje doświadczenie zostanie potwierdzone certyfikatem Szkoły Inżynierów oraz referencjami, które mogą być elementem Twojego CV.

Kogo szukamy?
Szukamy przyszłych pracowników Electrum – ludzi takich jak my: samodzielnych, odpowiedzialnych i odważnych, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości.

Jak aplikować?
Poniżej wybierz staż, który Cię interesuje i wypełnij aplikację online. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli wspólnie zdecydujemy się na współpracę, zaprosimy się na kolejne spotkanie, na którym uzgodnimy okres trwania stażu oraz jego lokalizację.

Kiedy rozpoczynają się staże?
Szkoła Inżynierów dostosowana są do dostępności Studentów, którzy najwięcej czasu mają w wakacje – dlatego staże będą się rozpoczynać w czerwcu, lipcu i sierpniu.

W tej chwili nie prowadzimy żadnych rekrutacji. Swoje CV wyślij na adres praca@electrum.pl