Główny Specjalista ds. Ofertowania

Jeśli:

  • masz kilkuletnie doświadczenie w ofertowaniu z zakresu elektroenergetyki, elektryki lub automatyki
  •  masz wykształcenie wyższe techniczne w specjalności elektrotechnika/automatyka,
  • jesteś zorientowany/a w zagadnieniach technicznych z zakresu elektroenergetyki, elektryki, bądź automatyki,
  • znasz język angielski na poziomie B1 (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

i chcesz pracować w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie, wyspecjalizowanej w przygotowaniu, kompleksowej realizacji i serwisowaniu projektów inwestycyjnych z obszarów elektroenergetyki, przemysłu i budownictwa.

Oferujemy:

  • dobrze zorganizowane środowisko pracy,
  • pracę w zespole wykwalifikowanych i zmotywowanych specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Twoje zadania:

  • tworzenie wycen i ofert z zakresu energetyki (zawodowej i odnawialnej),
  • analiza techniczna zapytań ofertowych,
  •  dobór i wycena elementów instalacji,
  • dobór rozwiązań technicznych, analiza możliwości optymalizacji kosztów,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców,
  • udział spotkaniach negocjacyjnych (technicznych i handlowych) z Klientami.

Twoje miejsce pracy: praca w siedzibie firmy w Białymstoku.

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /wp-content/plugins/wp-slimstat/maxmind.php on line 631