Inżynier Budowy w zakresie robót budowlanych

Twoja zadania

  • udział w organizacji i kontroli realizacji robót budowlanych (na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe,
  • wyjazdy służbowe do miejsc realizowanych projektów to coś co nie sprawia Ci problemu,
  • masz zdolności organizacyjne, jesteś zaangażowany i pracowity.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,

Zapewniamy:

  • udział w innowacyjnych projektach,
  • nieszablonowe rozwiązania,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
  • stabilizację dzięki zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport)
  • niezbędne na danych stanowisku narzędzia pracy.

Twoje miejsce pracy: praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów

Swoje CV i list motywacyjny prześlij na: praca@electrum.pl w tytule wpisując „Inżynier Budowy w zakresie robót budowlanych”. Więcej o nas na: www.electrum.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV przez Electrum sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, której dotyczy ogłoszenie, a także w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Electrum sp. z o.o. ”