Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych / Budowlanych / Drogowych

Spółka:
Electrum Concreo
Miejsce pracy:
Praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów
Rodzaj pracy:
Mobilna
Opublikowano:
24 sierpnia 2023

Lokalizacja:

  • Białystok
  • Bydgoszcz
  • Gdańsk
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Lublin
  • Łódź
  • Olsztyn
  • Opole
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Szczecin
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Zielona Góra

Twój zakres obowiązków:

  • organizacja i kontrola realizacji robót elektrycznych (stacje WN/SN, inne obiekty elektroenergetyczne oraz komercyjne)/ budowlanych (fundamenty, budynki na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych) / drogowych
  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót
  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji, przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych / uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej / uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej
  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakty z zagranicznym Klientem oraz pracę z dokumentacją w tym języku
  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów
  • zdolności organizacyjne, pracowitość oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów
  • udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje
  • pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów
  • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników