Specjalista ds. Ofertowania

Jeśli:

  • masz doświadczenie w ofertowaniu z zakresu: elektryka, energetyka (zawodowa i odnawialna), automatyka, teletechnika, bądź budownictwo,
  • masz wykształcenie wyższe techniczne w specjalności elektrotechnika/automatyka przemysłowa/budownictwo,
  • jesteś zorientowany/a w zagadnieniach technicznych z zakresu elektryki, energetyki oraz automatyki przemysłowej bądź budownictwa,

Oferujemy:

  • dobrze zorganizowane środowisko pracy,
  • pracę w zespole wykwalifikowanych i zmotywowanych specjalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Twoje zadania:

  • tworzenie wycen i ofert z jednego zakresów: elektroenergetyki, automatyki, instalacji elektrycznych i niskoprądowych (na podstawie otrzymanej dokumentacji przetargowej), bądź budownictwa,
  • analiza techniczna zapytań ofertowych,
  • dobór i wycena elementów instalacji,
  • dobór rozwiązań technicznych, analiza możliwości optymalizacji kosztów,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców,
  • udział spotkaniach negocjacyjnych (technicznych i handlowych) z Klientami.

Mile widzane:

  • znajomość języka niemieckiego.

Twoje miejsce pracy: praca w siedzibie firmy w Białymstoku bądź w Warszawie