.

ELECTRUM EKIDEN

Wierzymy, że pozytywna energia może być przekazywana wieloma drogami. Dlatego pasję do tego co robimy na co dzień zawodowo łączymy z zamiłowaniem do sportu, czego największym dowodem jest sztafeta charytatywna Electrum Ekiden.

Biegnij z nami!

Sponsorem Tytularnym Electrum Ekiden jesteśmy już od 5 lat. Dlaczego tak bliska jest nam idea sztafety maratońskiej? Ponieważ jest to doskonała okazja to zbudowania lub wzmocnienia ducha zespołu. W Electrum każdego dnia przekonujemy się o tym, że za sukcesem firmy stoi przede wszystkim zespołowa praca, wzajemne zaufanie oraz troska o każdego partnera w działaniu. Wierzymy również, że naszą wspólną energią możemy zmieniać świat na lepsze – dlatego właśnie bycie częścią tak szlachetnego przedsięwzięcia napełnia nas dumą.

Głównym celem białostockiego biegu jest pomoc podopiecznym Fundacji „Pomóż Im” – 30% z każdej opłaty wpisowej jest przekazywane na konto Fundacji, która prowadzi jedyne w regionie Domowe Hospicjum dla Dzieci. Dzięki Electrum Ekiden przez cztery lata udało się przekazać Fundacji Pomóż Im 98,5 tys zł, a każdego roku liczba osób biorących udział w sztafecie jest coraz większa. Właśnie ten fakt napełnia nas radością i dumą – biegamy, aby pomagać!

Kolejny start już w 2020 roku!

Zarejestruj się!

Chcesz zarejestrować swoją drużynę?

Wejdź na stronę:

www.electrumekiden.pl/rejestracja/

Pobiegnijmy razem po to, aby innym żyło się lepiej!