Electrum Ekiden 2020

Electrum to nie tylko ambitne projekty. Electrum to przede wszystkim współpraca, zaufanie, wsparcie. Jesteśmy grupą ludzi, którzy nieprzypadkowo znaleźli się na jednej ścieżce zawodowej. Mamy wspólny cel, rozumiemy potrzebę zmian, chcemy lepszego świata.

Wiemy, że biznes, technologia, sztuka i sport muszą współistnieć, by mogły się rozwijać. Często mijacie nas na ścieżkach biegowych. Czerwiec jest naszym ulubionym miesiącem, ponieważ wtedy możemy namówić do wspólnego biegu każdego z Was – naprawdę! 😉

To już szósty raz wspólnie z Fundacją Białystok Biega i Fundacją Pomóż Im organizujemy Electrum Ekiden. Sztafetę, w której 6-osobowe drużyny mają okazję zmierzyć się ze sobą i pokonać łączny dystans 42,195 km, czyli dystans maratonu. W tym roku zmuszeni przez pandemię zrezygnowaliśmy z wydarzenia na Stadionie Lekkoatletycznym. Zorganizowaliśmy bieg „wirtualny”. Dzięki temu możemy jednoczyć ludzi o dobrych sercach z całego świata.
Część każdej opłaty startowej trafia na konto Fundacji „Pomóż Im”, która zmienia na lepsze świat swoich Podopiecznych w Domowym Hospicjum dla Dzieci.

Biegniesz? Pomagasz!
Czy może być coś łatwiejszego? 😊

W tym roku startujemy silną ekipą! Zarejestrowaliśmy już 4 drużyny, w których jesteśmy wspierani przez naszych partnerów biznesowych. Electrum Ekiden trwa do 5 lipca, więc jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!

Chcesz dołączyć? Zapraszamy! https://electrumekiden.pl/rejestracja-2/

Jutro Electrum Strava Team walczy o wysokie miejsce w tabeli! Trzymajcie kciuki!