Electrum na Targach Pracy Politechniki Białostockiej

Jak może się rozwinąć w Electrum student, a jak doświadczony inżynier? Czym zajmuje się w firmie energetycznej informatyk, a czym specjalista ds. prawnych? Na te i inne pytania odpowiadali we wtorek, 21 października 2014 pracownicy Electrum podczas kolejnej już edycji Targów Pracy Politechniki Białostockiej.

Stanowisko Electrum odwiedzali studenci i absolwenci, zainteresowani związaniem swojej kariery z branżą elektroenergetyczną. O możliwościach rozwoju w firmie rozmawiali m.in. z przedstawicielami działów energetyki, uruchomień, przygotowania inwestycji, rozdzielnic i serwisu czy działu projektowego, jak również z HR manager Electrum, która przybliżyła potencjalnym pracownikom proces rekrutacji i warunki zatrudnienia w firmie.

Na stanowisku Electrum można było także wypełnić specjalny formularz lub zostawić swoje CV. Dokumenty można złożyć w każdej chwili, przesyłając je na adres praca@electrum.pl. Na aplikacje kandydatów ciekawych świata, ambitnych i nastawionych na rozwój czekamy niezależnie od aktualnego zapotrzebowania.