Electrum w gronie 2000 najlepszych firm w Polsce

Rok 2020 był rokiem próby dla wielu sektorów biznesu. Dlatego z nieskrywaną dumą informujemy, że to właśnie w tym roku firma Electrum znalazła się na Liście 2000 opublikowanej przez Rzeczpospolita, gdzie prezentowane są firmy o najwyższych przychodach uzyskanych w roku 2019. Zadebiutowaliśmy na 1634 miejscu (mamy więc przestrzeń do wzrostu). Warto jednak podkreślić, że pod względem rentowności, Electrum jest na wysokim 369 miejscu!
Jak informuje Rzeczpospolita, „średnia dynamika przychodów dla firm w zestawieniu wyniosła aż 12%. Najwyższą, bo 20%, mogą pochwalić się reprezentanci sektora budownictwa oraz wytwarzania energii.” Jest to bardzo dobra informacja dla rynku energii odnawialnej, a dla nas osobiście – jeszcze mocniejszy impuls do dalszej pracy w 2021 roku.
Fakt, iż znaleźliśmy się w gronie 2000 najlepszych firm w Polsce, oznacza, że jesteśmy silnym, stabilnym finansowo partnerem o ugruntowanej pozycji na rynku, a doświadczenia mijającego roku są dla nas gwarantem jeszcze lepszej jakości naszej pracy w przyszłości.
Z kompletnym zestawieniem możecie zapoznać się pod linkiem https://rankingi.rp.pl/lista2000/2020/lista_2000
Tymczasem wszystkim naszym partnerom i klientom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia i dobrej energii w 2021.