Praca. Electrum na Targach Staży i Praktyk

Udział w budowie farmy wiatrowej, montaż rozdzielnic, obserwacja procesów zakupowych i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem – takie m.in zadania czekają w tym roku na studentów, którzy trafią do Electrum na letnie praktyki.

Praktyki mogą trwać od 1 do 3 miesięcy, i są skierowane przede wszystkich do studentów elektrotechniki, elektroniki, energetyki, budownictwa i informatyki. Przez pierwszy miesiąc są bezpłatne, za kolejne miesiące student otrzymuje już wynagrodzenie.

Więcej na temat firmy i jej programu stażowego można było dowiedzieć się na Targach Staży i Praktyk StartUp, które 26 marca 2014 odbyły się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Na stanowisku Electrum można było spotkać m.in specjalistów z działów Rozdzielnic i Serwisu, Zakupów i Informatyki, a także zostawić swoje CV i porozmawiać na temat perspektyw rozwoju w Electrum.

Na zgłoszenia studentów czekamy do końca kwietnia 2014 pod adresem praca@electrum.pl . Praktyki rozpoczną się w Electrum w lipcu.