Szkolenie z Nikolayem Kirovem

Rozwój firmy wymaga stałej inwestycji w jej pracowników. Podnosząc ich kompetencje zwiększamy swoją wartość rynkową. Dbamy o to, by mogli uczyć się od najlepszych ekspertów.

W piątek rozpoczęliśmy cykl szkoleń „Negocjacje. Przygotowanie, argumentowanie, przekonywanie”, które prowadzi Nikolay Kirov. Od samego początku wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z właściwą osobą. Nikolay ma ogromną wiedzę, którą przekazuje z naturalną łatwością. Stosując grywalizację zachęca nas do większego zaangażowania. Stawia nas w sytuacjach negocjacyjnych, które w teorii banalne, wymagają solidnego przygotowania. Wydawałoby się, że zawiązanie koalicji między trzema osobami to błahostka. Ale jak, pilnując swojego interesu, nie zostać odebranym jako “nieustępliwa osoba” i w ostateczności nie stracić obu koalicjantów? Czy koalicja dwóch podmiotów może być udana w perspektywie długiej współpracy? I najważniejsze – jak dzięki negocjacjom zyskać Partnera w biznesie?
Po dwóch dniach z Nikolayem okazało się, że to nie jest rocket science! Wystarczy solidne przygotowanie.

Spójrzcie ile entuzjazmu jest w nas po pierwszym Module szkolenia. A skoro to dopiero początek, spodziewamy się kolejnych, równie wartościowych, spotkań.