Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Zakres zadań:

  • ewidencja faktur zakupu kosztów,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • wprowadzanie płatności,
  • ewidencja wynagrodzeń,
  • wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań miesięcznych i rocznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowane z zakresu ekonomii,
  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dokładność i skrupulatność,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość Pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,
  • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport).

Swoje CV i list motywacyjny prześlij na: praca@electrum.pl w tytule wpisując „Specjalista ds. finansowo – księgowych”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV przez Electrum sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, której dotyczy ogłoszenie, a także w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Electrum sp. z o.o. ”