Specjalista ds. Zakupów

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w handlu materiałami elektroinstalacyjnymi i elektrycznymi,
  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowane elektrotechniczne lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • prawo jazdy kat. B,
  • determinacja w realizacji założonych celów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość,
  • komunikatywność,
  • doskonała organizacja pracy i terminowość,
  • znajomość zagadnień związanych z branżą energetyczną,
  • rozumienie zagadnień prawnych i finansowych,
  • znajomość procesu budowlanego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakupach materiałów elektrycznych w firmie wykonawczej,
  • doświadczenie w handlu z firmami zagranicznymi, w tym z poza UE,
  • znajomość języka rosyjskiego,
  • wiedza z zakresu elektroenergetyki, elektryki, telekomunikacji, budownictwa, importu i eksportu oraz logistyki.

Twoje obowiązki:

  • udział w procesie ofertowania i projektowania w zakresie doboru i zakupu materiałów,
  • dokonywanie zakupów na realizowane kontrakty,
  • optymalizacja cen i organizacja procesu dostaw materiałów elektroinstalacyjnych,
  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami,
  • przygotowanie zamówień i kontrola ich realizacji,
  • dbanie o relacje z dostawcami i wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji
    na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów (np. karta Multisport),
  • pracę w oryginalnym i interdyscyplinarnym zespole,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Twoje miejsce pracy: praca w siedzibie firmy w Białymstoku

Swoje CV i list motywacyjny prześlij na: praca@electrum.pl w tytule wpisując „Specjalista ds. zakupów”

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV przez Electrum sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, której dotyczy ogłoszenie, a także w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Electrum sp. z o.o. ”