Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent Biura

Spółka:
Electrum Adapt
Miejsce pracy:
Białystok
Rodzaj pracy:
Stacjonarna
Opublikowano:
12 marca 2024

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie biura i bieżące prace administracyjne, w tym m.in.: współpraca z dostawcami usług zewnętrznych (m.in. firmy usług porządkowych, serwisy techniczne), zaopatrywanie firmy w niezbędne artykuły i materiały
  • praca związane z dokumentacją (udział w obiegu faktur ,prawidłowe przechowywanie i archiwizowanie, prowadzenie elektronicznej ewidencji)
  • kontrola nad stanem technicznym urządzeń biurowych
  • dbanie o porządek biura oraz zapewnienie sprawnej organizacji spotkań na terenie biura
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • współpraca z innymi działami firmy we wszystkich lokalizacjach

Wymagania:

  • sumienność, pracowitość i punktualność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • obsługa pakietu Office i urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, w firmie handlowej

Oferujemy:

  • swobodna i inspirująca atmosfera pracy
  • realny wpływ na strategię marketingową spółki i realizację własnych pomysłów
  • stabilne miejsce zatrudnienia, w pełnym wymiarze godzin pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów
  • dobrą kawę i pracę w oryginalnym, interdyscyplinarnym i kreatywnym zespole

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników