Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Spółka:
Electrum Solutions
Miejsce pracy:
Białystok
Rodzaj pracy:
mobilna/częste delegacje
Opublikowano:
6 października 2023

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach takich jak: stacje elektroenergetyczne, budynki o dużej powierzchni (budynki biurowe i komercyjne)
  • udział w przygotowywaniu budowy linii wysokiego napięcia

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • dolności manualne oraz techniczne

Mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca na wielkoskalowej farmach PV/wiatrowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne