Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Employer Branding i projektów HR

Spółka:
Electrum Adapt
Miejsce pracy:
Białystok
Rodzaj pracy:
stacjonarna
Opublikowano:
26 lutego 2024

Twój zakres obowiązków:

  • aktywny udział w budowaniu wizerunku Grupy Electrum jako Pracodawcy
  • proponowanie rozwiązań oraz wdrażanie programów z obszaru Employer Brandingu i Employee Experience
  • współtworzenie kampanii EB oraz kampanii rekrutacyjnych
  • tworzenie oraz publikowanie treści na firmowych profilach w social media oraz w zakładce „Kariera”
  • współpraca z innymi działami w zakresie tworzenia komunikacji wewnętrznej
  • organizacja eventów employer brandingowych (targi pracy, konferencje)
  • współpraca z uczelniami wyższymi, organizacjami studenckimi
  • wdrażanie rozwiązań oraz nowych propozycji benefitowych w firmie
  • organizacja działań integracyjnych wewnątrz firmy
  • przygotowanie raportów i analiz efektów podejmowanych działań z zakresu Employer Brandingu i Employee Experience
  • inicjowanie oraz prowadzenie innych projektów z obszaru HR

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • lekkie pióro i wiedza, jak tworzyć angażujące treści dla pracowników i kandydatów
  • zainteresowanie nowinkami w branży HR i EB
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji, budowania relacji, profesjonalizm zawodowy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego – poziom min. B2

Oferujemy:

  • długofalową współpracę, w oparciu o atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów (np. karta Multisport, opieka medyczna)
  • inspirującą atmosferę pracy
  • samodzielność w działaniu
  • pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne