Praktyki studenckie

Od studenta do stażysty Electrum. Od stażysty do pracownika Electrum. Taką drogę proponujemy studentom. Droga rozwoju nigdy się nie kończy. Staż w Electrum to także wewnętrzny program wyznaczenia ścieżki rozwoju dla pracownika: np. rozwój w kierunku inżyniera specjalisty albo doświadczonego managera zarządzającego wielkimi projektami.

Dołącz do nas!

Mocą i misją inżyniera jest umiejętność skutecznego rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych. W Electrum mamy wiedzę i możliwości, aby pokazać Ci jak wygląda i z czym wiąże się praca inżyniera na co dzień – na budowie, przy sporządzaniu projektu i podczas negocjacji. Dlatego nasz program stażowy opieramy na realnych, odpowiedzialnych zadaniach związanych z aktualnymi projektami.

Szkoła Inżynierów to płatny program stażowy, adresowany do studentów różnych kierunków studiów. Program nastawiony jest na jak największe zaangażowanie studentów w zadania ściśle związane z ich przyszłym zawodem. Dajemy Ci możliwość pracy w zespole wykwalifikowanych specjalistów przy największych projektach. Twoje doświadczenie zostanie potwierdzone certyfikatem Szkoły Inżynierów oraz referencjami, które mogą być elementem twojego CV.

Szukamy przyszłych pracowników Electrum – osób nastawionych na rozwój, komunikatywnych i odważnych.

Staże Szkoły Inżynierów rozpoczynają się w czerwcu i trwają od 1 do 3 miesięcy. Rekrutację rozpoczynamy wczesną wiosną.

Profesjonalny rozwój

Dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia w zespole wykwalifikowanych inżynierów przy realizacji ambitnych i wymagających projektów energetycznych. Za Twoją pracę otrzymasz realne wynagrodzenie – przez cały staż będziemy Ci płacić miesięcznie 2000 zł brutto. Przekonasz się na czym polega specyfika pracy Generalnego Wykonawcy.

Kogo szukamy?

?

Szukamy przyszłych pracowników Electrum – ludzi takich jak my: samodzielnych, odpowiedzialnych i odważnych, a przy tym – głodnych wiedzy i otwartych na nowe możliwości..

?

Poniżej wybierz staż, który Cię interesuje i wypełnij aplikację online. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli wspólnie zdecydujemy się na współpracę, zaprosimy się na kolejne spotkanie, na którym uzgodnimy okres trwania stażu oraz jego lokalizację.

?

Szkoła Inżynierów dostosowana są do dostępności Studentów, którzy najwięcej czasu mają w wakacje – dlatego staże będą się rozpoczynać w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Aplikuj!

STAŻ w Dziale realizacji

 

JEŚLI: skończyłeś / skończyłaś lub kończysz studia z zakresu energetyki, elektryki, automatyki i pokrewnych orientujesz się w zagadnieniach technicznych z ww. zakresów umiesz czytać dokumentację techniczną ze zrozumieniem, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.