Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier Budowy

Spółka:
Electrum Concreo
Miejsce pracy:
Praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów w Polsce
Rodzaj pracy:
Mobilna
Opublikowano:
6 października 2023

Twój zakres obowiązków:

  • udział w organizacji i kontroli realizacji robót instalacyjnych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),
  • nadzór nad podwykonawcami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
  • zdolności organizacyjne, zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów
  • udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje
  • pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów
  • stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników