Kariera

Electrum to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Tworzymy oryginalne i kompleksowe rozwiązania przy zastosowaniu najnowszych technologii, innowacyjnego myślenia i najwyższych standardów pracy.

Zatrudniamy obecnie ponad 180 osób, a ze względu na coraz bardziej dynamicznie rozwijający się rynek energetyczny i – co za tym idzie – nowe kontrakty, nasz zespół nadal się powiększa. Wierzymy, że sukces firmy to zgrany zespół profesjonalistów; ludzi pełnych pasji           i otwartości na szanse, jakie daje nieustająco zmieniająca się rzeczywistość; ludzi którzy chcą się uczyć i doskonalić swoje umiejętności.

Krok 1

WYŚLIJ CV

Tworzysz CV, przesyłasz na adres praca@electrum.pl. Nic prostszego! Aktualne oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce kariera, na portalach społecznościowych, ale nawet jeśli nie widzisz nic dla siebie w tej chwili, a chciałbyś rozwijać się razem z nami – czekamy!

Krok 2

DAJ NAM CZAS NA ZAPOZNANIE SIĘ Z DOKUMENTAMI

Krok 3

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Telefoniczne i mailowe zaproszenie na spotkanie w naszej siedzibie to Twój kolejny krok w kierunku Electrum. Może to być jedno spotkanie z bezpośrednim przełożonym i działem HR lub cykl spotkań, jeśli rekrutacja na dane stanowisko tego wymaga.

Krok 4

INFORMACJA ZWROTNA

Bardzo ważna jest dla nas otwarta komunikacja z kandydatami. Staramy się na każdym etapie być w kontakcie z Tobą i zachęcamy też do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości.

Życzymy powodzenia i mówimy:

Do zobaczenia!