Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier Budowy

Spółka:
Electrum Concreo
Miejsce pracy:
Praca w delegacji do miejsc realizacji kontraktów w Polsce
Rodzaj pracy:
mobilna
Opublikowano:
10 czerwca 2024

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w organizacji i kontroli realizacji robót instalacyjnych (instalacje na stacjach WN/SN i innych obiektach elektroenergetycznych oraz komercyjnych),
  • Nadzór nad podwykonawcami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót,
  • Udział w kontroli i rozliczaniu podwykonawców oraz odbiorach wykonywanych robót,
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do miejsc realizowanych projektów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • Udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • Pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Inicjatywy dobroczynne,
  • Program rekomendacji pracowników.