Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystent/Młodszy Specjalista ds. Systemów Energetycznych i źródeł OZE

Spółka:
Electrum Ventures
Miejsce pracy:
Białystok, Warszawa
Rodzaj pracy:
stacjonarna, hybrydowa
Opublikowano:
6 maja 2024

Twój zakres obowiązków:

  • utworzenie bazy danych w excel
  • wsparcie przy procesie uzyskania możliwości przyłączania obiektów OZE do sieci elektroenergetycznej
  • śledzenie i analiza zmian regulacji prawnych dotyczących branży energetycznej, odnawialnych źródeł energii, magazynów energii, elektro mobilności
  • współpraca przy analizie i ocenie możliwości przyłączeniowych projektów farm PV, farm WTG, magazynów energii, instalacji hybrydowych
  • analiza dokumentacji projektowej z zakresu OZE
  • kontakty z organami administracji publicznej oraz Operatorami systemu dystrybucyjnego i systemu przesyłowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (energetyka, elektrotechnika, mechatronika, odnawialne źródła energii, systemy energetyczne i pokrewne lub studenci ostatniego roku dyspozycyjni min. 3-4 dni w tygodniu)
  • znajomość i umiejętność pracy w Excel oraz Autocad
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość na możliwość delegacji
  • umiejętność efektywnej komunikacji;
  • chęć do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • kreatywność
  • inicjatywa i orientacja na cel

Mile widziane:

  • znajomość PVSyst/PVSol
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach
  • swobodną i inspirującą atmosferę pracy
  • stabilne miejsce zatrudnienia
  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów
  • ścieżkę rozwoju kariery
  • system benefitów

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników