Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Land Acquisition Manager

Spółka:
Electrum Ventures
Miejsce pracy:
Warszawa/Lublin/Katowice/Kraków/Opole/Rzeszów
Rodzaj pracy:
Mobilna
Opublikowano:
18 października 2023

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie pozyskiwania gruntów pod budowę inwestycji OZE, począwszy od identyfikacji gruntów, nawiązanie kontaktów, prowadzenie rozmów, wynegocjowanie warunków, aż do zawarcia umowy dzierżawy
  • nawiązywanie i rozwijanie relacji z instytucjami samorządowymi, lokalnymi społecznościami oraz innymi kluczowymi partnerami spółki
  • badanie stanu formalno-prawnego gruntów
  • reprezentacja firmy na targach, konferencjach lub delegacjach (gmina, urzędy, lokalna władza, przedstawiciele instytucji samorządowych)

Wymagania:

  • determinacja w dążeniu do celu poparta osiągniętymi wynikami i portfolio
  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • dobra znajomość rynku nieruchomości i zrozumienia prawa miejscowego
  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku: Land Acquisition Manager, Business
  • development Manager
  • doświadczenie w prowadzeniu akwizycji terenów inwestycyjnych
  • wykształcenie wyższego lub odpowiedni staż i doświadczenie w branży
  • umiejętność samodzielnego działania i proaktywnego tworzenia możliwości biznesowych
  • czynne prawo jazdy kat B
  • gotowość do pracy mobilnej na wyznaczonym obszarze Polski

Oferujemy:

  • długofalową współpracę, w oparciu o atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów
  • pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • jasno wyznaczone cele oraz bieżące wsparcie w ich realizacji
  • elastyczny czas pracy

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń, min. kurs języka angielskiego
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne