Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Projektant instalacji sanitarnych

Spółka:
Electrum Concreo
Miejsce pracy:
Białystok, Warszawa, Gdańsk
Rodzaj pracy:
hybrydowa
Opublikowano:
4 września 2024
Twój zakres obowiązków
  • Opracowywanie studiów wykonalności, projektów budowlanych i projektów wykonawczych instalacji sanitarnych,
  • Weryfikacja technologii, kosztów inwestycji i eksploatacji segmentu rynku,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w tym PFD, P&ID, rzutów, opisów, bilansów, zestawień,
  • Analiza danych energetycznych w obszarze uzdatniania i przygotowania wody, optymalizacja i weryfikacja technologii,
  • Uzyskiwanie niezbędnych opinii i uzgodnień od właściwych instytucji zewnętrznych,
  • Kontakt z Klientami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych uzgodnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • Znajomość branży i zagadnień technicznych związanych z uzdatnianiem i przygotowaniem wody dla celów przemysłowych,
  • Znajomość prawa budowalnego i Polskich norm,
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów technicznych,
  • Znajomość obsługi efektywnego wykorzystania programów do projektowania instalacji mechanicznych (Auto Cad, Ms Office, etc.),
  • Umiejętność prowadzenia dialogu technicznego z Klientem,
  • Umiejętności analityczne w celu rozwiązywania problemów technicznych, wprowadzania optymalizacji,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność przewidywania ryzyka.

Mile widziane

  • Uprawnienia projektowo-wykonawcze,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość środowiska REVIT.
To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • Udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • Pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.

Dodatkowe informacje
Jeżeli chcesz zgłosić naruszenie prawa w procesie rekrutacyjnym, uzupełnij zgłoszenie pod linkiem: whiblo – zgłoś to!