Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Site Quality Specialist

Spółka:
Electrum Concreo
Miejsce pracy:
Białystok
Rodzaj pracy:
Stacjonarna
Opublikowano:
7 grudnia 2023

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją budowy zgodnie z wymaganiami jakościowymi projektu, kontraktu z klientem oraz obowiązującymi standardami jakościowymi
  • tworzenie procedur i instrukcji jakościowych zgodnie z wymaganiami dla kontraktu
  • planowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia i kontroli jakości podczas prowadzonych prac budowlanych i montażowych
  • koordynacja działań zespołu realizującego budowę i podwykonawców w zakresie kontroli i zapewnienia jakości
  • koordynacja odbiorów jakościowych dostaw oraz kompletacja i weryfikacja dokumentacji jakościowej dostawców z fazy prefabrykacji
  • nadzór jakościowy nad pracami na budowie, w szczególności przeprowadzanie/ koordynacja inspekcji, zgłaszanie podwykonawcom usterek oraz zarządzanie procesem ich usuwania
  • prowadzenie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne dotyczących zarządzania jakością na budowie
  • współpraca z kierownikiem projektu i inżynierem budowy w zakresie przygotowania/weryfikacji dokumentacji powykonawczej pod względem jej kompletności, zgodności z wymaganiami kontraktowymi i ze stanem faktycznym
  • współpraca z kierownikiem budowy w zakresie przygotowywania dokumentacji niezbędnej do uzyskania wymaganych pozwoleń
  • udział w procesie audytów wewnętrznych realizowanych w spółkach Grupy Electrum
  • stosowanie i wdrażanie zasad zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO SO 9001; ISO 14001; ISO 45001

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, energetyka
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2 – praca z dokumentacją w języku angielskim
  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych, norm i procedur związanych z zarządzaniem jakością w sektorze energetycznym i budowlanym
  • bardzo dobra znajomość standardów jakości: ISO 9001; ISO 14001; ISO 45001
  • dobra znajomość branży budowlanej, industry, energetycznej i OZE
  • umiejętność pracy pod presją czasu z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów
  • gotowość do pracy na budowie oraz wyjazdów na kontrakty Electrum w Polsce i poza jej granicami

Oferujemy:

  • długofalową współpracę, w oparciu o atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów (np. karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników