Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Social Media & Content Specialist

Spółka:
Electrum Adapt
Miejsce pracy:
Białystok, Warszawa
Rodzaj pracy:
stacjonarna, hybrydowa
Opublikowano:
12 kwietnia 2024

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i prowadzenie komunikacji brandów grupy Electrum w Social Mediach w języku polskim i angielskim (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • Planowanie harmonogramu komunikacji w oparciu o realizowaną strategię
  • Tworzenie i współtworzenie treści i contentu foro, a także krótkich form video do publikacji w social mediach oraz nadzór nad prostymi sesjami zdjęciowymi/nagraniami
  • Obsługa programów graficznych (Canva), tworzenie materiałów marketingowych
  • Rekomendowanie rozwiązań, ulepszeń oraz koordynacja ich implementacji
  • Zarządzanie dystrybucją treści w kanałach mediów społecznościowych
  • Raportowanie i analiza działań obecności brandów w Social Media
  • Współtworzenie strategii Social Media we współpracy z działem Brand Office
  • Monitorowanie trendów oraz marek konkurencji w Social Media
  • Współtworzenie treści na stronę www i do newslettera
  • Współtworzenie treści PR

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w agencji reklamowej lub w innej pracy w obszarze Social Media
  • Znajomość trendów i pasja do mediów społecznościowych (Facebook, Instargram, LinkedIn, Youtube
  • Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • Duża samodzielność i poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania oraz inicjatywa w codziennej pracy
  • Lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących i merytorycznych tekstów
  • Strategiczne podejście i planowanie z wyprzedzeniem, umiejętności organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Chęć do rozwoju i współtworzenia innowacyjnych działań w obszarze Social Media
  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wsniosków na podstawie danych oraz zwracania uwagi na szczegóły
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Zainteresowanie z obszaru technologii i ochrony środowiska
  • Obsługa Photoshop

Oferujemy:

  • swobodna i inspirująca atmosfera pracy
  • realny wpływ na strategię marketingową spółki i realizację własnych pomysłów
  • stabilne miejsce zatrudnienia, w pełnym wymiarze godzin pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów
  • dobrą kawę i pracę w oryginalnym, interdyscyplinarnym i kreatywnym zespole

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników