Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Analityk ds. wsparcia systemów

Spółka:
Electrum Adapt
Miejsce pracy:
Białystok
Rodzaj pracy:
stacjonarna, hybrydowa
Opublikowano:
6 marca 2024

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników systemów biznesowych i rozwiązywanie problemów
  • integracja systemów biznesowych i tworzenie hurtowni danych
  • przeprowadzanie analiz i tworzenie dokumentacji
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne, ekonomiczne)
  • znajomość relacyjnych baz danych, SQL, ERP
  • doświadczenie w integracji systemów
  • 1-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (min. B2­)
  • komunikatywność, zdolności analityczne, samodzielność

Mile widziane:

  • znajomość języka skryptowego (np. Python) lub chęć jego poznania
  • znajomość funkcjonowania przedsiębiorstw
  • znajomość środowiska Unix

Oferujemy:

  • długofalową współpracę, w oparciu o atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów
  • pracę w zespole wykwalifikowanych i ambitnych specjalistów
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne