Oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Inżynier Serwisu PV

Spółka:
Electrum Solutions
Miejsce pracy:
Białystok
Rodzaj pracy:
mobilna
Opublikowano:
3 września 2024
Twój zakres obowiązków
  • Optymalne planowanie i koordynacja prac serwisowych,
  • Wykonywanie czynności pomiarowych i kontrolnych zleconych przez przełożonego zgodnie z indywidualnymi kwalifikacjami i upoważnieniami oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • Realizacja zadań technicznych, organizacyjnych i środowiskowych,
  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami,
  • Monitorowanie pracy stacji elektroenergetycznych nN/SN, SN/WN,
  • Prowadzenie ruchu zgodnie z IRiESP we współpracy ze służbami dyspozytorskimi,
  • Przestrzeganie lokalnych przepisów, wymagań prawnych i instrukcji pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym (technicznym),
  • Gotowość do delegacji,
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej, rysunków i schematów elektrycznych, a także narzędzi montażowych i pomiarowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe związane z instalacjami lub serwisem urządzeń energetycznych,
  • Znajomość procedur eksploatacji stacji i sieci,
  • Znajomość zagadnień budowy i działania sieci oraz stacji energetycznych.
To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii, udział w realizacji innowacyjnych projektów,
  • Udział w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • Pracę z zespołem wykwalifikowanych inżynierów,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów.

Dodatkowe informacje
Jeżeli chcesz zgłosić naruszenie prawa w procesie rekrutacyjnym, uzupełnij zgłoszenie pod linkiem: whiblo – zgłoś to!